Rozvaděče, elektroinstalace, hromosvody, revize – Elektrorozvaděče Jelínek

0
93

Hledáte společnost, která by vám na míru vyrobila skříňové rozvaděče? Anebo rekonstruujete nemovitost a potřebujete najít firmu, jež bude schopná kvalitně položit kabely nebo namontovat světla, hromosvody a podobně? Ve všech případech i mnoha jiných, se můžete obrátit na společnost Elektro Jelínek. Najdete ji v Táboře na ul. Měšice 609.

Vyberte si zboží, které potřebujete

Na webových stránkách elektrorozvadece-jelinek.cz máte možnost domluvit se na výrobě rozvaděčů bytových, elektroměrových, MaR (měření a regulace) i skříňových. Výroba probíhá dle doložené dokumentace a na základě dohody se zákazníkem.

Zámečnická výroba je zcela vlastní, je možné vyrobit i atypické skříňky a vkládačky. Ke zhotovení finálních výrobků jsou používány komponenty od firmy Schneider.

Ať už potřebujete malé rozvodové skříně v plastovém pouzdře neboli plastové skříně, kovové rozvaděče různých rozměrů dle vašich požadavků, nebo vám jde o elektroinstalaci, tedy montáž přímo u vás, kdy potřebujete provést pokládku kabelů, montáž světel a kompletní elektroinstalace v bytech i nebytových jednotkách, jste tady správně.

Kontaktujte pana Miroslava Jelínka

Domluvit se na provedení prací, které potřebujete, nebo na výrobě rozvaděčů či jiných komponentů můžete na tel. č. +420 777 999 934, na e-mailové adrese mjelinek1@seznam.z nebo osobně na výše uvedené adrese. Otevírací doba je od 6 – 15:30 hodin od pondělí do pátku.

Kvalitní výroba rozvaděčů

Jak už jsme uvedli, výroba rozvaděčů probíhá na míru zákazníků nebo dle předložené dokumentace. Díky mnohaletým zkušenostem pana Jelínka se můžete spolehnout na kvalitně a erudovaně provedenou práci, výrobu, s níž budete maximálně spokojeni. Nahlédnout můžete i do fotogalerie na elektrorozvadece-jelinek.cz.

Předchozí článekReklamní tužky aneb kde sehnat kvalitní reklamní předměty?
Další článekProvoňte si svůj domov – vyzkoušejte jednoduché triky!