Reklamní tužky aneb kde sehnat kvalitní reklamní předměty?

0
114
Set of blank pens isolated on white background. Vector.

Stále více společností a podnikatelů se chce zaměřovat na oslovení nových zákazníků. To je možné buď drahými reklamními kampaněmi, nebo originálními akcemi pro veřejnost, na nichž můžete rozdávat krásné reklamní předměty. Ty byste pochopitelně měli nakupovat pouze na specializovaném elektronickém obchodě, kde seženete reklamní tužky nebo trička v prvotřídní kvalitě.

Máte problém s grafickým návrhem?

Reklamní tužky patří mezi velmi oblíbené reklamní předměty, takže byste si měli dát záležet na jejich potisku. Pokud však ve firmě nemáte nikoho s odpovídajícím grafickým citem, nemusíte si zoufat. Jednoduše se obraťte na zástupce renomovaného e-shopu, kteří vám pomohou s vytvořením elegantního a atraktivního potisku. Samozřejmostí je dodržení nepsaných etických norem, takže potisk nebude nijak vtíravý a trapný.

Jak je prováděn potisk?

Na reklamní tužky s potiskem bude vaše logo naneseno prostřednictvím tamponového tisku. Jedná se o moderní technologii hojně používanou pro potisk prakticky všech běžných reklamních předmětů. Obrovskou výhodou je totiž vysoká kvalita tisku a nízké náklady. Na výběr máte ze 4 barev, přičemž jednotlivé odstíny je možné i kombinovat. Kromě toho je však možné reklamní předměty vyzdobit i technologií sítotisku nebo pomocí laserového rytí.

Které tužky jsou k dispozici?

Specializovaný e-shop má ve svém prodejním portfoliu na výběr několik druhů tužek, z nichž si jistě vyberete. Konkrétně se jedná o obyčejná pera, pastelky, hodnotné firemní tužky nebo ekologická bambusová pera. Po nich je stále větší poptávka, protože celé řady firem se začínají soustředit na udržitelnost a ekologické fungování. Všechny tužky jsou vykupovány od renomovaných zahraničních výrobců, takže se nemusíte obávat o jejich kvalitu.

Reklamní předměty shánějte v e-shopu s dlouhou tradicí, jehož zástupci vyznávají individuální přístup, takže se budou snažit o uspokojení všech vašich potřeb.

Předchozí článekJak se vypořádat s vyhořením vysvětluje pracovní portál MyJobsi.cz
Další článekRozvaděče, elektroinstalace, hromosvody, revize – Elektrorozvaděče Jelínek