Pokazil se vám televizor, drahý kuchyňský robot či žehlička? Obraťte se na kvalitní servis

0
104

Pokud se nám pokazí naše vysněná televize v době, kdy ještě platí záruční lhůta, budeme velmi potěšeni. Zcela jiné pocity budeme mít, když se nám ta samá televize s velkou uhlopříčkou pokazí pár týdnů po uplynutí záruční lhůty. Ať už jde o televizory, kuchyňské roboty, žehličky nebo jiné výrobky, které v domácnosti denně používáme, jestliže jste z Prahy a jejího okolí, pomůže vám společnost Audio Video Kovoslužba s.r.o.

Spolehněte se na letité zkušenosti a profesionální vybavení i měřicí přístroje

Společnost pro své nejlepší výsledky a spokojenost všech zákazníků uplatňuje nejen své mnohaleté zkušenosti svých odborníků v oboru oprav domácí elektroniky. Využívá také vybavení na profesionální úrovni, stejně jako nejlepší měřicí přístroje. Díky tomu je možné, aby opravovali i ty nejnovější domácí pomocníky, s nimiž se můžete setkat, ať už jde o kuchyňské roboty či jiné.

Je možné poptávat nejen pozáruční opravy, ale také záruční opravy u výrobků Philips a přístrojů se záručním listem dovozce HP-Tronic, což jsou např. Hyundai, Gogen, Luxtronic, Goddess, Gallet, Eta a mnohé jiné. Společnost je s těmito firmami v úzkém kontaktu, odebírá od nich náhradní díly ve velmi krátkém termínu, a tak je možné provést opravu vámi dodaného pokaženého přístroje v co nejkratším čase.

Dokonce zde spolupracuje obchodní a servisní oddělení, a tak byl vytvořen sortiment výrobků a sestav domácí elektroniky s minimální poruchovostí a výborným poměrem nabízeného komfortu a ceny.

Nezoufejte, televizory, rádia, sušičky ovoce, mixéry, toustovače, kávovary a mnohé jiné domácí spotřebiče lze většinou opravit. Obraťte se na kovoslužba.cz a sdělte jí, co potřebujete, ať už jde o záruční nebo pozáruční opravu. Budete jistě spokojeni.

Předchozí článekJak poznat kvalitní larimar?
Další článekKdy nám hrozí nedostatek vitaminu D?