Neměla ještě ani 15, když podstoupila první plastiku: Dnes, kdy její krásu obdivuje celý svět, otevřeně přiznává, že lituje…

0
125

Přirozeně krásná a dokonalá? Známá modelka prozradila, kdy podstoupila první plastickou operaci a proč ji dnes lituje. Bella opět překvapivě upřímně prozradila detaily ze svého života.

Na dubnové titulce magazínu Vogue zazáří modelka Bella Hadid. Při této příležitosti poskytla časopisu velmi upřímný rozhovor, ve kterém prozradila i to, čeho ve svém životě zatím nejvíc lituje. Kdyby se mohla promluvit svému mladšímu „já“, jistě by si vymluvila plastickou operaci, kterou podstoupila jako teenagerka.

Má za sebou operaci nosu, dnes ji však lituje
Mnozí fanoušci obviňují Bellu Hadid z toho, že podstoupila několik estetických zákroků. Důkazem mají být fotografie z dětství, na kterých vypadá úplně jinak než v současnosti. Mladá modelka se proto rozhodla pro Vogue otevřeně promluvit io tomto tématu. Novinářům se přiznala, že ve skutečnosti už má jednu operaci za sebou, ale vůbec není z tohoto rozhodnutí nadšená a stihla ho litovat.

Ve čtrnácti si totiž dala udělat plastiku nosu, se kterou teď není vůbec spokojena. „Přála bych si, abych si ponechala nos mých předků. Myslím, že bych do toho dospěla,“ řekla pro módní magazín. Právě z takových důvodů by se plastické operace měly provádět až po osmnáctce. Tehdy jsou už mladí lidé alespoň trochu vyspělejší a na mnohé věci se už dívají úplně jinak.

Lidé obviňují její matku
Po převalení této informace se fanoušci Belly zastali. Jenže sprška kritiky neminula její mámu Yolandu. Jako dospělá osoba měla všechno své dceři vysvětlit a nepodporovat ji v tomto rozhodnutí. Čtrnáctiletá dívka opravdu není dostatečně zralá na podobná rozhodnutí. Proto ji měl zastavit alespoň někdo z jejího okolí.

„Yolanda je… Promiňte, ale hrozná matka. Podporuje poruchy přijímání potravy ve jménu „údržby“ obou svých dívek a dovolila své dceři podrobit se kosmetické operaci v sotva teenagerském věku,“ napsala jedna z jejích kritiček na sociální sítě. Později se k ní přidali i další uživatelé, kteří ji zavalili řadou kritických komentářů.

Nikdy nepoužila výplň obličeje
Hadid sice přiznala plastickou operaci nosu, ale jiné zákroky už odmítala. Proto ji někdy zlobí, když jí příznivci mluví o opaku. Zejména pokud si dívají její dětské záběry a srovnávají to s realitou. Ve třinácti podle ní svůj vypadala trochu otekle. Každý člověk se od dětství mění, proto časem přirozeně působí poněkud jinak.

Takové srovnávání tedy podle ní vůbec nemá smysl. Když navíc začali někteří lidé jen na základě tohoto jednoho záběru šířit, že má výplň obličeje a nechala si udělat facelifting, velmi ji to rozzlobilo. Z toho důvodu se rozhodla veřejně prohlásit, že si nechala upravit jen nos a ostatní věci jsou drby.

Předchozí článekSmokey eyes jako hvězda z červeného koberce? Takto jich dosáhnete i vy
Další článekJaká jste, když znervózníte? Vy to zřejmě vnímáte špatně, ale věda oponuje: Právě tehdy jste mnohem atraktivnější!