Hledáte kvalitní a cool helmy pro sebe i svou ženu? Pak sáhněte po značce MET

0
27

Je naprosto stěžejní mít při jízdě na jízdním kole kvalitní, odolnou a spolehlivou helmu. Bohužel, ne všechny takové jsou a mnohdy nás dovedou nemile překvapit i známí výrobci. To vás však nepotká se značkou MET. Má více než 25 let zkušeností s vlastní výrobou, je zkušená a časem prověřená. Určitě s její helmou budete spokojeni, ať už jste žena, nebo muž.

Dokonalé helmy MET pro laiky i profesionály

Tentokrát není vůbec přehnané, říkat o helmách, že jsou dokonalé. Helmy, brýle a chrániče MET navrhuje firma pro běžné cyklisty i pro profesionály, jako např. vítěze závodu World Enduro nebo UVI WorldTour. MET se specializuje především na přilby, a tak je v tomto oboru na trhu nejlepší. Díky tomu je všechna energie směřována k tomu, aby vznikly pokročilé produkty. Navíc helmy MET jsou povedené i po designové stránce. Samozřejmostí je, že splňují ty nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti. 

Všechny produkty jsou navrhovány i vyráběny v Itálii, přičemž výrobce sídlí v italských Alpách. 

Helmy MET se vyznačují tím, že jsou velmi lehké, při jízdě cyklisté zapomínají, že vůbec nějakou přilbu mají. Okouzlí vás nejen vzhledem, ale i dalšími vlastnostmi.

Usedněte na kvalitní nové kolo

Nejen přilbu si můžete teď s příchodem jara naplánovat koupit. Na bikero.cz si můžete vybrat z obrovské nabídky kvalitních kol tak, aby našel to správné skutečně každý. Dokonce nechybí ani kvalitní dětská kola WOOM od rakouské firmy, kterou založili dva tátové doma v garáži a stali se světově známou firmou.

K oblíbeným a spolehlivým patří jízdní kola BMC. Už za cenu kolem 30 000 Kč si můžete koupit horské kolo s lehkým hliníkovým rámem. Kupříkladu model BMC Twostroke AL ONE Poison Green/Black 2022. Osazení Sram a vidlicí Rock Shox Recon RL bude vyhovovat většině bikerům, kteří mají rádi rychlou jízdu.

Podívejte se na bikero.cz a vyberte si vše, co na kolo pro letošní sezonu potřebujete. S cenami i kvalitou budete bezesporu spokojeni. 

Předchozí článekStriptýz Morava aneb jak si tyto služby objednat?